iptv satın al
Premium iPTV Satın Al

Premium iPTV Satın Al

Premium iptv satın aldıktan sonra Evde televizyon izlemek Türk aile yapılarının ortak özelliklerindendir. Ancak televizyonlarda birçok kanal bulunmasına rağmen beğenilebilecek bir program olmayabilir. İPTV böyle durumlarda devreye girer. Evlerde uydu alıcısı veya çanak anten gibi seçeneklere ihtiyaç duymayan İPTV ile istediğiniz kanalları anında izleyebilirsiniz. iPTV ile internet bağlantınız üzerinden televizyon izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Yalnızca internet üzerinden iPTV ile televizyon izleyebilirsiniz.

iPTV Nereden Satın Alınır?

İPTV, internet üzerinde yer alan Dynamic Sports Tv adresin de satışa sunulmuştur. İPTV ürünleri mağazalarda da satışa sunulmuş olan ürünlerdir. İPTV ile internetten, dünyadan ve Türkiye’den binlerce yayın sitesine ulaşmak mümkün olur.

İPTV Nasıl Satın Alınır?

İPTV internet üzerinden satın alınabilir. İPTV’de asıl önemli olan serverdir. İPTV satın almadan önce, İPTVserver özelliklerine dikkat edilmelidir. İPTV satan yerlerde bazı promosyon ve kampanyalar yer alır. İPTV satışında web TV aboneliği veren ve cazip internet paketleri bulunan iPTV satış yerleri de yer alır. İPTV satın alırken en beğendiğiniz kategorilere yönelik olarak da paket seçimleri yapabilirsiniz Kaliteli maç yayınları, diziler, sinemalar ve çocuklarınıza özel çizgi film gibi programları aylık izleyeceğiniz süreye göre belirleyerek, İPTV paketi satın alabilirsiniz. İPTV’nin Türkçe karşılığı Internet Protokol Televizyonu’dur. İPTV ile internet bağlantınız aracılığıyla binlerce yayın arasında geçiş yapabilir ve istediğiniz internet kanalını iPTV ile televizyondan izleyebilirsiniz. İnternet üzerinden canlı canlı bedava kanalları İPTV satın alarak izleyebilirsiniz.

İPTV Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

iPTV satın alırken en çok dikkat edilecek konu iPTV ‘nin kalitesi olmalıdır. İPTV paket kapsamında satın alınacaksa paket içeriğine dikkat edilmelidir. Ayrıca İPTV’nin kaliteli bir marka olması da sorunsuz ve donmadan çalışması açısından son derece önemli bir konudur. İPTV kullanımı, şu anki televizyon kullanımıyla arasında çok büyük farklar içerir. Binlerce farklı yayına İPTV ile ulaşmak mümkündür. İnternette aradığınız her programı ve videoyu İPTV ile televizyon ekranından izleme fırsatı yakalayabilirsiniz. İPTV küçük bir kutu ile teslim edilmekte ve kısa süre içinde internet sağlayıcınızla bağdaştırılarak kullanılmaktadır. Kesintisiz televizyon keyfini İPTV ile yaşayabilirsiniz.

Hemen Fiyat Listemizi İnceleyiniz.

Temsilcimizden Test Yayını Talep Ediniz.

WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından bir olan WhatsApp, kullanıcılarına Web üzerinden de erişime imkânı sağlıyor. Siz de WhatsApp kullanıcısı iseniz daha zengin bir deneyim yaşamak için WhatsApp’a hem bilgisayar üzerinden hem de telefonunuzdan erişim sağlayabilirsiniz.

WhatsApp Web, aslında telefonunuzda kullandığınız WhatsApp uygulamasının bilgisayar tabanlı (Web tabanlı) uzantısıdır. Hem telefonunuzda hem de bilgisayarınızda WhatsApp’ı kullanıyorsanız, WhatsApp üzerinden gönderdiğiniz veya aldığınız tüm iletiler senkronize olduğu için bu iletileri telefon ve bilgisayarınızdan görebilirsiniz.

WhatsApp Web’i kullanabilmek için öncelikli olarak; iOS, Android, Windows Phone, BlackBerry ya da Nokia S60 işletim sistemine sahip bir telefonda WhatsApp uygulamasını kullanıyor olmanız gerekiyor. Bununla birlikte bilgisayarınızda Safari, Chrome, Opera veya Firefox gibi web tarayıcılarından birinin yüklü olması gerekiyor. Bu arada WhatsApp Web’i kullanabilmek için telefonunuzda WhatsApp uygulamasının güncel sürümünün yüklü olduğundan emin olun.

WhatsApp Web’i Açmak İçin;

1- Bilgisayarınızdan web.whatsapp.com adresine gidin.

2- Telefonunuzdan WhatsApp uygulamasını açın.

  • iOS için; Ayarlar >> WhatsApp Web’e gidin.
  • Android için; Sohbetler >> Menü >>WhatsApp Web’e gidin.
  • Nokia S60 için; Menü >> WhatsApp Web’e gidin.
  • Windows Phone için; Menü >> WhatsApp Web’e gidin.
  • BlackBerry için; Ekranı yukarıdan aşağıya çekin >> WhatsApp Web’e gidin

WhatsApp’ın internet sayfasını açtıktan sonra telefonunuzdan tekrar WhatsApp uygulamasını açın. WhatsApp>>Ayarlar bölümüne giderek WhatsApp Web seçeneğine dokunun.

Bilgisayarınızın WhatsApp Web sayfasında yer alan QR kodunu telefonunuzun kamerasını odaklayarak taratın. QR kodunu tarattıktan sonra artık WhatsApp’ı hem bilgisayarınızdan hem de telefonunuzda kontrol edebilirsiniz.

Daha sonra whatsapp web açılacak ve temsilcimizin verdiği https://wa.me/13157871109 bu linke tıklayın ve sohbet ekranı otomatik açılacaktır.sohbete başlayabilirsiniz.

 

iptv satın al
DynamicSports’dan iPTV Satın Al
DynamicSports’dan iPTV Satın Al

iptv satın almak Tv izlemeyi internet üzerinde gezinmek şeklinde bir hale getiren iptv, bayağı tv kanallarında sizlere dayatılan programlar yerine, istediğiniz süre istediğiniz programları izlemenize olanak sağlıyor.

İzlemek istediğiniz programı seçebileceğiniz iptv, hizmet sunmak için web teknolojisini kullanıyor. IPTV ( web protokol televizyonu) iyi mi çalışır, avantajları nedir ve iyi mi satın alınır şeklinde soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Konutunuzda bir çatı anteni, çanak anten, ya da fiber optik kablo yardımıyla aldığınız tv yayını hizmetini, tv sinyalleri yerine web sinyalleri yardımıyla video akışı olarak tv ya da bilgisayarınıza alabilirsiniz. Kısacası web üstünden izlediğiniz ya da aynı anda oynatabildiğiniz videoları izleme mantığı ile aynı şekilde çalışmaktadır.)

Bu tür yayınları izleyebilmeniz için 10 Mbps altındaki web hızı bağlantıları kafi olmayacaktır. Bu yayınları sıhhatli, donmadan ve net bir halde izleyebilmeniz için 10 mbps ile 1000 mbps içinde bir web bağlantısı hızına ihtiyacınız vardır.

İnternet sinyalleri yardımıyla konutunuza ulaşacak olan TV sinyalleri bilgisayarınıza ya da bir kuytu yardımıyla dönüştürülerek televizyonunuza aktarılmaktadır.

En iyi IPTV Hizmeti

2012 yılında hizmete süregelen dynamicsportstv Hollanda merkezli olarak kurulmuş bir firmadır ve ilerleyen süre içinde teknoloji ve hizmetlerini geliştirerek dünya geneline iptv satış hizmeti vermeye devam etmektedir. Satın alan odaklı ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet veren şirket dünya geneline yayılmış hizmetleri ile en iyi iptv servis sağlayıcıların başında geliyor.Dynamicsportstv tüm dünya dillerinde başarı ile müşterilerine hizmet veriyor. iptv satın al başlığı altında hizmet veren birçok şirket bulunmaktadır. Bu firmaların birçoğunda kanal azlığı ve gösterim kalitesinde problem yaşanmaktadır.

Bu tür problemler ile karşılaşmamak için iptv satış hizmeti veren firmayı dikkatli bir halde seçmeniz gerekmektedir.

%100 kalite garantisi ile 3200’den fazla müşteriye hizmet veren şirket iptv satın al sloganı ile hizmet veren birçok şirket için standartları belirleyici bir şirket olarak hizmet sunuyor.

Hangi Hizmetler Var?

Müşteriler için iptv satış sonrası URL linklerinin kurulumunu gerçekleştiren şirket, öteki iptv firmalarının aksine kaliteli görüntüye haiz, donmayan ve kesintiye uğramayan tv hizmeti sunuyor. Hizmetten memnun kalmayan müşteriler için ücret iadesi garantisi sunan şirket 7 / 24 satın alan hizmetleri ve teknik destek hattı ile hizmet veriyor. 15’den fazla ödül almış olan şirket 3200 mutlu satın alan ve 173’denf fazla şehirde hizmet veriyor. Alanında uzman ve profesyonel ekibi ile iptv satış ve sonrası hizmetler ile sektörde bir numara olan şirket %100 satın alan memnuniyeti odaklı olarak hizmet veriyor.

Kanallar

Ulusal kanallar başta olmak suretiyle, spor kanalları, haber kanalları, belgesel kanalları ( Discovery Channel, Nat Geo Hd, Nat Geo People Hd, Discovery Showcase Hd,Discovery Science, Animal Planet, History Channel başta olmak üzere onlarca belgesel kanalı), beyaz perde kanalları, müzik kanalları, çocuk kanalları, dini kanallar, radyo kanalları, güncellenen diziler ve öteki yabancı kanallar ile hizmet veriyor. Sektörde iptv satın al sloganı ile hizmet veren firmalar ile dynamicsportstv yayınlarını karşılaştıracak olursanız varlıklı kanal sıralaması ile hizmet verildiğini göreceksiniz.

Uygun Fiyat Avantajı

1 aylık tecrübe etme paketinden başlayarak, 6 aylık, 12 aylık, 3 aylık, 24 aylık ve 10 senelik sınırsız TV paketi hizmetleri ile müşterilerine tv tadı sunan dynamicsportstv  , iptv satın al sloganı ile hizmet veren öteki firmalara nazaran oldukca daha ekonomik ve kaliteli hizmet sunuyor. 1 aylık tecrübe etme paketi 35 TL, 12 aylık paket ise 170 TL’den satışa sunulan İptv’de 6 aylık paket 120 TL, 3 aylık platin paket 85 TL, 24 aylık gold paket ise 300 TL olarak fiyatlandırılmış durumda. Sınırsız olarak sunulan iptv business paket ise 10 senelik kullanım için 700 TL olarak fiyatlandırılmış durumda. Fiyat / kalite dengesinde değerlendirildiğinde avantajlı ve kaliteli hizmet alabileceğiniz bir şirket olan dynamicsportstv para iadesi garantisi ile müşterilerine hizmet sunuyor.

Donmayan IPTV

Kullanıcılarına donmayan IPTV sloganı ile hizmet veren dynamicsportstv kanal kurulumu, kanalların düzenlenmesi ve kesintisiz bir halde gösterim yapılması hizmetleri ile sürdürülebilir kalite anlayışı ile hizmet veriyor. 7 / 24 olarak kesintisiz hizmet veren şirket müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutuyor.

Paket Seçenekleri

Müşterilerine sundukları paket seçenekleri ile oldukça geniş bir kanal yelpazesi ile hizmet veren şirket, en kaliteli yayınları aileniz ile izlemenize olanak tanıyor. Televizyonunuzun kenarında duracak olan minik bir aygıt ile kablo ve elektronik aygıt kirliliğine de son vereceksiniz.

Teknik Destek

7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet veren teknik destek servisine haiz olan dynamicsportstv müşterileri için en iyi teknik desteği sağlamak için devamlı kendisini geliştiriyor. Satış sonrası ve kurulumu oldukça rahat bir sistem olarak işleyen kanalların kurulumu için alanında uzman ve yetişmiş personel ile hizmet veren iptv, kurulum ve satış sonrası destek hizmetleri için müşterilerine canlı olarak hizmet veriyor.

Dynamicsportstv her platformda başarı ile ve sorunsuz olarak hizmet veriyor. iOS, Android ve Windows uygulamaları ile her platformda kaliteli olarak hizmet sunan şirket sunmuş olduğu benzersiz hizmetler ile müşterilerini memnun ediyor.

Bir tek tv kanalları değil hem de dünyada web üstünden meydana getirilen tüm yayınları izlemenize olanak tanıyan dynamicsportstv , yüksek görüntü kalitesine ek olarak yüksek ses kalitesi, mobil aygıt uyumu, canlı teknik destek hizmetleri ile müşterilerine en iyi hizmeti sunuyor.

Aynı anda iki değişik aygıt üstünden açmadığınız takdirde kesinlikle herhangi bir kesintiye uğramadan izleyebileceğiniz kanallar ile müşterilerine hizmet veren dynamicsportstv öteki iptv’ler ile karşılaştırıldığında, düzgüsel yayınlarda nazaran yalnız 3 saniyelik bir gecikme ile gösterim yapmaktadır.

HD kanal paketleri ile sorunsuz, kaliteli ve görkemli görüntülere haiz yayınları da izlemenize olanak tanıyan dynamicsportstv üstünden hususi HD kanal paketlerini oldukca rahat bir halde satın alabilir ve oldukca kısa sürecek olan aktivasyon işleminin arkasından izlemeye başlayabilirsiniz.Detalı data için http://dynamicsportstv.com/ adresini ziyaret etin

 

Hemen Test Yayını Alın

iptv satın al
Sıkça Sorulan Sorular

İPTV’nizi izlemek için hangi cihazlara ihtiyacım var?

IPTV servisimiz Windows Veya MAC PC , Android cihazlar( android telefon, tablet, Adnroid STB), IOS cihazlar( iphone, ipad, Apple TV) MAG250, MAG254, Kodi IPTV veya emülatöründe izlenebilmektedir.

İPTV server’ı sorunsuzca kullanmam için ne tür internet bağlantısına ihtiyacım var?

Herhangi bir yüksek hızda internet DSL, ISDN, KABLO, WI-FI ve Uydu geniş bant bağlantıları yeterli olacaktır. Fakat Full HD yayınları sağlıklı izlemek için 16 Mbit hıza ihtiyacınız olacak.

Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

Aylık paketlerimizi sonteklif.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. Sonteklif.com Hem alıcıyı hemde satıcıyı koruyan bir sistemdir.

Satın aldım. Teslim süreci nasıl işliyor?

Aboneliğiniz için ödeme yaptıysanız, Lütfen Ekibimiz ödemenizi doğrulayana kadar bekleyin, Çalışma saaatlerimiz içinde en çok 5-30 dakika sürer. Daha Sonra E-Posta adresine kodunuz yollanacaktır.

Gizliliğimi koruyor musunuz?

Festival İpTv Prensip olarak asla müşterilerinin kişisel bilgilerini üçüncü kişilere açıklamaz..

İPTV server aboneliğimi birden fazla cihazda kullanabilir miyim?

İPTV serverımız aynı anda sadece bir cihazda çalışabilir.

İPTV’de Hangi kanallar var?

Kanal Listemiz için TIKLAYIN..

Test iptvde verilen kanallardan başka kanalları test edebilir miyim?

Hayır. Test için verdiğimiz iptv server bilgileri çeşitli ülkelere ait kanallara sahiptir. Kanal listemiz premiumdur. Extra bir listemiz yoktur.

İPTV aboneliğimde sahip olmak istemediğim bazı paketler var. Onları silebilirmiyim?

Kuzey İpTv kanalları stabildir. Yanlızca Adult kanalları isteğe bağlı kaldırabiliyoruz.

Farklı bir cihaz kullanabilir miyim?

Evet, Ayni anda olmamak şartıyla kullanabilirsiniz.

Her yerde izleyebilir miyim?

Evet izleyebilirsiniz. Bazı İPTV servercılar gibi sizi ülke olarak bağlı bırakmıyoruz.  Bahsettiğimiz kurallar içerisinde kullandığınızda herhangi bir problemle karşılaşmazsınız.
Test Süresi ne kadardır?
Test süresi 3 saattir.